Arhiiv

Uudised
 

Osale noortevahetuses Türgis (22 august 2011)

MTÜ Edela Eesti Arenduskeskus otsib moest huvituvaid osalejaid noortevahetusse Kayseris,Türgis “THE LINE OF CULTURE AND YOUTH IN FASHION DESIGNS”, mis toimub 2. kuni 10. oktoober.

Selles noortevahetuses on segatud eri kultuurid ja loominguline tegevus moedisaini näol. Projekti eesmärgiks on tõsta inimeste teadlikkust kultuuride erinevusest ja seda kõike läbi moedisaini, samas ka rääkida noorte osalusest ja aktiivsest ühiskonnas kaasa löömisest. Lisaks on veel mitmeid põnevaid teemasid, mida arutatakse kasutades erinevaid mitteformaalse õppimise meetodeid, näiteks brainstorming, grupitööd, peer to peer education, erinevad loomingulised mängud, õpitakse praktiliselt ja mitte teoreetiliselt ja loomulikult ka erinevad lõbustused, nagu rahvusvaheline õhtu.

Noortevahetuses osalevad 30 noort üle terve Euroopa ning terve projekt on inglise keeles. Projektis saab osaleda 5 eestlast, kes on minimaalselt 18 aastat vana.

Projekt saab rahastust Euroopa Liidu Youth in Action  programmist, mis katab majutuse, toitlustuse ja tegevuse 100% ning 70% reisikuludest saab ka tagasi. Osalustasuks on 30€

Kui oled huvitatud antud pakkumisest, siis külasta www.edelaeesti.weebly.eu.
Lae alla ning täida osalusvorm ja saada see siis marco@edelaeesti.eu

Tähtajaks on 30. august 2011

                           


Tagasi

 
 

 
esilehele | prindi lehekülg | tagasi | üles