Arhiiv

Uudised
 

Konverents HAAPSALUS (22 märts 2011)

Rahvusvaheline konverents
LÄÄNEMAA - TURVALINE PESAPAIK
 
5.APRILLIL 2011 Haapsalus
 
Toimub Rahvusvaheline konverents, mille sisuks on tervisedenduse, turvalisuse ja liiklusohutuse valkonnas tippspetsialistide ettekanded,  tutvustamaks parimaid praktikaid ja meetmeid nii rahvusvahelisel kui ka riiklikul tasandil. Plenaariumile on oodatud maakondade valdkondlikud spetsialistid, omavalitsuste töötajad ja ettevõtjad. 
 
Päev koosneb kolmest erinevast blokist, millest on võimalik osa võtta täies mahus või valikuliselt:
10.00 – 10.15 Konverentsi avamine, tervitused – Haapsalu Kultuurikeskus, Posti 3
10.15 – 13.00 Plenaarium “TERVISE PESAPAIK”- Haapsalu Kultuurikeskus, Posti 3
Lektorid Eestist, Inglismaalt, Soomest,
Saksamaalt, Ameerika Ühendriikidest.
Konverentsi keeleks on inglise keel, kuulajatele tagatakse tõlge.
13.00 – 14.00 LÕUNA Kaitseliidult tasuta soe supp Lossiplatsil
14.00 – 17.00 “INNOVAATILINE PESAPAIK”- TÖÖTOAD Läänemaa Muuseum, Kooli 5
Terviskäitumise töötuba-  Tervislik toitumine ja liikumine. Õnn. Narkootikumide tarbimise avastamine. Tuleohutu kodu. Sihtrühmaks noored vanuses 16 – 18a , tervisespetsialistid ja noortetöötajad.
Liiklusohutuse I töötuba –  Omavalitsuste roll turvalise liikluskeskkonna tagamisel. Liikluskäitumine. Liiklusseadus. Sihtrühmaks KOV spetsialistid, ennetusspetsialist, kooliõpetajad jt. Töötuba juhib Haapsalu Kolledži liiklusohutuse lektor Margus Nigol.
Liikluskasvatuse II töötuba - ”Laste liikluskasvatuse kord” arutelu sh. jalgratturite koolitus ja lasterühma saatja koolitus. Moderaator Urve Sellenberg.
Loovteraapilised sekkumised – külaliseks on Havai tantsu terapeudid, kes tutvustavad uusi  tervist arendavaid suundi. Sihtrühmaks terapeudid, liikumisspetsialistid jt.
15.00 – 18.00 Kogupere  kampaania “OHUTU PESAPAIK” Lossiplats
Huvitav ja valikuid pakkuv päeva osa, kus jätkub meelelahutust, olulist informatsiooni, uusi oskusi ning põnevaid tegemisi.  Kampaanial tutvustab  ennast ja oma tegemisi:
Kaitseliidu Lääne malev ,Lääne Prefektuur, Läänemaa päästeosakond, Eesti Punane Rist Läänemaa Selts, Maanteeamet Lääne regioon, Läänemaa Skautide malev , Läänemaa Noortekogu, Haapsalu Lions klubi, Läänemaa Vabatahtlik Reservpäästerühm jpt
Lisaks esinevad maakonna erinevad taidluskollektiivid – ansamblid, tantsijad, võimlejad. Vabal laval on esinemisvõimalus kõigil, läbivaks on idee, et elu on väärtus!
Kuulutatakse välja konkursside „Kõige TERVEM“ ja „Õiguskuulekas noor“ parimad!
Osalejatele jagatakse õnneloose! Astu läbi ÕNNELOOSI PUNKTIST Läänemaa muuseumis ajavahemikul kell 14.00-1600. Auhinnad on välja pannud Haapsalu spa Fra Marespa hotell LaineHaapsalu veekeskus ning peavõit on reisifirmalt Tallink kruiis kahele Stockholmi!


Tagasi

 
 

 
esilehele | prindi lehekülg | tagasi | üles