Arhiiv

Uudised
 

Lauamängude päev 14. nov. (16 november 2009)

14. novembril toimus järjekordne Kullamaa valla lauamängude päev

 
 
Kuna naistel oli samal ajal võimalus Üdrumal võimelda, siis oli see ka põhjuseks, miks naiste osavõtt oli sel aastal vähene.
Naiste males oli mängusoov Ruth Silberkil, kuna tal aga vastaseid ei olnud, siis kuuluski I koht talle.
Naiste kabes osales neli naist. Kohad jagunesid järgnevalt: I koht Ruth Silberk, II koht Tiiu Leidsalu ning III koht Katrin Nõu.
Naiste lauatennises oli võistlemas kolm naist ning kohad jaotati järgmiselt: I koht Anna Kula, II koht Kristina Matvei ning III koht Kristi Post.
Naiste koroonas ei olnud ühtegi osalejat.
Meeste osavõtt mängudest oli aga märksa rohkearvulisem. Kokku osales 16 meest. Lauatennises ning koroonas oli osavõtjaid sedavõrd palju, et siin oli vaja moodustada alagrupid. Kuna noored mehed tegid mitut ala, võttis see kõik ka omajagu aega, kuid lõpuks sai siiski iga ala paremad selgeks.
Meeste males osales kolm meest ning kohad jaotati järgmiselt: I koht Rainis Guubin, II koht Raido Kerner ja III koht Hegert Leidsalu.
Kabe viie osavõtja hulgas jagati auhinnalised kohad nii: I koht taas Rainis Guubin, II koht Egert Eilaste ning III koht Keijo Kustavson.
Lauatennises osales kokku 8 meest. Esimesed kolm kohta saavutasid Egert Eilaste, Keiro Jõgisalu ning Madis Aavik.
Meeste koroona oli selle päeva kõige põnevama lõpuga, kus finaal oli täielikult selle vääriline. Osales kaheksa meest. Auhinnalised kohad saadi järgmiselt: I koht Andres Mihk, II koht Aivar Loose ning III koht Margus Toomsalu, kes alagrupi võitis täiseduga. Koroonas oli väga tubli ka 16-aastane Lui Luigand, kellel ilmselt meestega võrreldes oli veidi vähem võistlusnärvi.
Kokkuvõtteks oli tore päev. Kohtumiseni järgmisel aastal!

Riina Leidsalu
päeva läbiviija


Tagasi

 
 

 
esilehele | prindi lehekülg | tagasi | üles