Arhiiv

Uudised
 

Kullamaa VI rattakross 27.09.2009 (1 oktoober 2009)

TAAS rekord: 176 lõpetajat.
 
Võitjaks  Jaan Kirsipuu, Janar-Joel Jõessaare  ja  Kalev Visti ees. Naistest oli parem Maarja Valkna.
Meie vallast olid tublid Linda Pärnpuu, Ülle Kollo, Marit Kollo, Sandra Pärnpuu, Anne-Liis Maasing, Tairi Kollo.
Meie spordiklubil on sõpru, kes sõidavad klubi nime all ja kaks  parimat ongi sarja üldvõitja Sulev Jams (täna neljas) ning meie spordiürituste alaline suurtoetaja Avo Kirsipuu (täna 20.).
Väga tugevat sõitu tegid Andres ja Tõnis Kirsipuu ning Kevin Saar. Meestest olid veel vaprad Olavi, Tanel ja Taivo Tolli. Vallarahvast olid veel võistlemas Ago Kirsipuu, Tarvi Reesar.
Koolipoistest sõitsid vapralt: Marten Jõevee, Kristjan Kaevats, Kert Klementi, Markus Aavekukk, Bruno Laande, Arles Suuster, Mario Miller, Kert ja Roland Mändla, Ott Luts, Raiko Mäesaar, Andrias Hallkivi, Janar Sinisalu.
Valla poolt välja pandud 3000 kroonine  kinkekaart läks loosi tahtel vaprale Tõnis Kirsipuule.
Kullamaa etapi parim võistkond oli teadagi Jaan Kirsipuu võistkond (veel Riho Suun ja Kalev Vist). Peredest oli parim Kirsipuu pere: Ago, Andres,Tõnis, Kaspar ning Ülle ja Marit Kollo.
Rakser Marimetsa kapi 7 etappi on seljataga. Üldvõitjaid, Maarja Valkna ja Sulev Jams, said nägusad Läänela karikad. Kullamaa etapi parimatele samuti kaunid karikad.
Täname kooli kokkasid Helit ja Erikat maitsva supi eest. Suured tänud abilistele õpilastele ja õpetajatele. Heameel, et vallavanem Üllar Aruksaar oli tubli abiline. Erilised tänud aga pikka aega meie ürituse  ettevalmistamisega töös olnud  Avo Kirsipuu, Kaido Kangur, Jaan Saviir  ja Anti Vendel. Tore, et on selliseid sõpru! Kullamaa rahvas oli tubli, elas rajal kaasa, aitas üritust läbi viia. Tänamata ei saa jätta ka abilisi politseist. Ilus üritus oli!
 
Mai Jõevee

Kullamaa rattakross 2009 (Pilte: 45)
Valik Meelis Raimeti pilte 27.09.2009 toimunud Kullamaa VI rattakrossist. Välja on pand ainult väike osa pilte, seekord on püütud kaadrisse saada kõik osavõtjad. Piltide saamiseks võib pöörduda Meelis Raimeti poole tel. 5184788Tagasi

 
 

 
esilehele | prindi lehekülg | tagasi | üles