Arhiiv

Uudised
 

Läänemaa XV talimängud (9 veebruar 2009)

Talimängud toimusid 11 alal,  millest 8 paremat läks arvesse. Esmakordselt oli meie, Kullamaa, vald väikeste valdade hulgas, neid jaotatakse elanike arvu järgi. Suured on meie kaks linna Lihula ja Haapsalu ning Ridala,Taebla ja Hanila. Ülejäänud on väikesed.

 
12 omavalitsusest oli võistlemas 11, Vormsi ei osalenud. Väikesed olid palju usinamad osalema (v.a. üldarvestuse kaks parimat Ridala ja Taebla).
Väikeste hulgas sai esikoha Kullamaa, kellele järgnesid väga tasavägiselt Nõva, Oru ja Risti.
Eriti üllatas seekord Risti.
Meie vallarahvas osales 10 alal, esindust ei pandud välja saalihokis.
Üldse esindas valda 36 inimest, kõiki siinkohal üles ei loe, kuigi tublid olid kõik, kes leidsid  mahti oma ajast olla valla eest väljas. Kahjuks pean ütlema,et võistkonna komplekteerimisega on vahel raskusi, öeldakse ära, kas kohe või hiljem-ei ole see valikuvõimalus ju nii suur. Südamest tänan aga neid, kes tulevad appi, kui seda vaja.
 
I koha sai meie võrkpallivõistkond: Madis ja Kuido Jõgisalu, Kristiina Matvei, Monika Käärmaa, Maarja ja Maanus Jõevee,Tenno Laanemets ning Piret ja Romet Priimägi.
 
Tubli II koha (väga napp kaotus Ridalale) said meie maletajad: Ruth Silberk, Aivo Kurbel ja Janek Palmpuu.
Seekord olid  head mälumängurid, saadi  napi kaotusega  III koht.: Ülle Kollo, Ago Kirsipuu, Endel Teppih, Rain Koor ja Ervin Rannik,
 
Kiitus ka jäärajasõitjatele, tubli IV koht: Taivo Gilden ja Keit Jõgisalu.
 
IV koha said ka suusatajad, tublimad: Linda Pärnpuu-oma grupis II koht, Aivar Leht, Maanus Jõevee, Anni Ratas, Kertu Priimägi, Ando Ratas ja Madis Aavik.
 
Kabetajad jäid viiendale ja koroona jagas 5-6. kohta.
 
Reesõitjad  said kuuenda koha.
 
Tore, et läks nii hästi. Veelkord tänan  abistajaid ja vapraid võistlejaid.
 
Mai JõeveeTagasi

 
 

 
esilehele | prindi lehekülg | tagasi | üles