Arhiiv

Uudised
 

Lumetõrjetööd (31 jaanuar 2018)

Järgmiseks kolmeks aastaks muutus lumetõrje tööde teostaja. Lumetõrjet teeme samamoodi kui eelnevatel aastatel ehk tasuta kuni maja õueni Kullamaa piirkonna elanikele/ettevõtjatele, st. sissekirjutust/registreeringut. 
Probleemide korral ja info saamiseks lumetõrjetööde küsimustes palume helistada: tel. +372 51 11323, e-post:  laanehoole@wv.ee, hooldejuht on kättesaadav 24h/ööpäevas

Suvilaomanikud saavad lumetõrjeteenust tellida vallavalitsuse kaudu hanke võitnud LEONHARD WEISS VIATER EHITUS AS´lt või leiavad lahenduse muul viisil. Lumelükkamisteenuse tellimisel teavitada Kullamaa Vallavalitsust varakult (enne hooaja algust), et oleks õigeaegselt võimalik teavitada lumelükkajat. 

Tellimus edastada E-postile info@kullamaa.ee tel.47 24760 või 56568373 tööpäevadel. 
Töö teostamiseks on meile vajalikud andmed järgmised: küla nimi, katastriüksuse nimi ja number, omaniku/tellija nimi ja garantiikiri tasumiseks tunnihinna alusel 52.80 eurot/tund (tunnihinne koos käibemaksuga 20%). 
Lumelükkamise käigus on ette tulnud olukordi, kus lumetõrje tehnika ei pääse abivajajani, kuna sissesõidutee oli kinni kasvanud või kiviaiad lagunenud, vaadake oma koduteed üle ja vajadusel eemaldage võsa, ettejäävad oksad, kivid, kännud jm.
Tagasi

 
 

 
esilehele | prindi lehekülg | tagasi | üles