Arhiiv

Uudised
 

11.04 Postipunkti avamine Kullamaal (7 aprill 2017)

Kullamaal postipunkt jätkab kohaliku FIE vaibatoas.

11.aprillil avatakse uues asukohas Eesti Posti Kullamaa postipunkt. 

Selleks, et kohalikud elanikud ei jääks ilma postiasutuseta, jätkab postipunkt tööd kohaliku FIE ruumides varasemalt postiteenuseid pakkunud kaupluse vahetus läheduses.

Kullamaa postipunktis saab endiselt lisaks pakkide saatmisele ja vastuvõtmisele tasuda ka oma arveid (maksed ettevõtetele), tellida ajakirjandust ja osta vajalikku postikaupa. Oluline on meeles pidada, et kellegi teise saadetisele järele tulles on vajalik paki saajapoolne volitus ning paki saatmisel postipunktist pakiautomaati või kulleriga koju tuleb tellimus eelnevalt Omniva e-teeninduses  ära vormistada. Kullamaa postipunktis saab kõigi teenuste eest tasuda nii sularaha kui kaardimaksega.


Postipunkti uus aadress on Rohuaia talu, Kullamaa küla, Kullamaa vald, Läänemaa 90701  FIE Kulla Altmäe ning on avatud 

E; T; N; R; 10.00-14.00 ning K 16.00-18.00.

Nädalavahetusel on postipunkt suletud.


1.aprillist kuni 10. aprillini asuvad Kullamaa piirkonna saadetised ajutiselt Lihula postkontoris. Sel ajal on Kullamaa piirkonna elanikel võimalik oma saadetised kirjakandja koju tellida. Samuti saab kirjakandja vahendusel tarbida kõiki muid postiteenuseid.

Kui inimene elab lähimast postkontorist või postipunktist kaugemal kui 5 kilomeetrit, on tema jaoks kirjakandja tellimine tasuta ning tasuda tuleb vaid tellitavate teenuste eest. Kirjakandjale saab tasuda sularahas.

Kirjakandja saab koju tellida helistades telefonil 661 6616, saates e-kirja aadressil info@omniva.ee või vormistades tellimuse Omniva kodulehel. Kirjakandja vahendusel saab nii saata kui vastu võtta kirju ja pakke ning osta postimaksevahendeid, vormistada ajakirjandustellimusi, saata siseriiklikke rahakaarte, tellida pensionit ning kasutada makseteenuseid.

 

Kullamaal postipunkti aadress: 

Rohuaia talu, Kullamaa küla, Kullamaa vald, Läänemaa 90701

 

Kullamaa postipunkt on avatud:

E; T; N; R; 10.00-14.00

K 16.00-18.00

L; P suletud.

 Tagasi

 
 

 
esilehele | prindi lehekülg | tagasi | üles