Arhiiv

Uudised
 

Lääne maavalitsus otsib aasta ema (28 märts 2017)

 

Maavalitsus otsib viimastkorda Läänemaa aasta ema

 

Lääne maavalitsus ootab taas ettepanekuid Läänemaa aastaema tiitli kandidaatide kohta. Seoses maavalitsuste likvideerimisega on seeviimane kord, kui konkurssi korraldab Lääne maavalitsus. Ettepanekuid oodataksekuni 21. aprillini, Läänemaa aasta ema kuulutatakse välja emadepäeva paiku.

 

Aasta ema tiitel antakse emale, kes on kasvatanud ülestublid lapsed, on neile eeskujuks, väärtustab pere ja kodu ning on aktiivne jategus ka ühiskondlikult. Kandidaat peab olema Eesti Vabariigi kodanik ningLäänemaa elanik. Aunimetuse eesmärk on tõsta esile emadust ja ema rolli.

 

Läänemaa aasta ema statuut ja vorm on leitavad Läänemaavalitsuse kodulehel https://laane.maavalitsus.ee/maavanema-poolt-antavad-autasud.Taotlus tuleb esitada Lääne maavalitsuse postiaadressil Lahe 8, Haapsalu võie-postiga info@laane.maavalitsus.ee.Viimane päev ettepaneku esitamiseks on 21. aprill 2017.

 

Saadud ettepanekute põhjal teeb selleks moodustatud komisjonmaavanemale ettepaneku tiitli andmiseks. Maavanem Neeme Suur tunnustab Läänemaaaasta ema mais, emadepäeva paiku.

 

Sel aastal annab Lääne maavalitsus aasta ema tiitlit väljaneljandat korda. Varasemalt on Läänemaa aasta ema tiitli saanud Vivian Hallik,Ingrid Danilov ja Silvi Tarang.

 

 

LiiviOllino

Avalikesuhete peaspetsialist

Läänemaavalitsus

4725681, 527 6260Tagasi

 
 

 
esilehele | prindi lehekülg | tagasi | üles