Arhiiv

Uudised
 

Aasta isa (22 september 2016)

Aeg esitada aasta isa kandidaate
 
Lääne maavalitsus ootab kõikidelt üksikisikutelt, organisatsioonidelt, asutustelt ettepanekuid, kes võiks olla see tore ja tubli mees, kellele anda sel aastal Läänemaa aasta isa tiitel. Ettepanekuid oodatakse kuni 7. oktoobrini. Aasta isa tiitli saaja kuulutatakse välja novembris isadepäeva paiku.
 
Läänemaa aasta isa aunimetus antakse isale, kes on tubli perekonnapea ja lapsevanem, kes on laste kasvatamisel eeskujuks teistele ning kes paistab silma ka ühiskondlikus tegevuses. Aunimetuse eesmärk on väärtustada isadust ning isa rolli perekonnas. Kandidaat peab olema Eesti Vabariigi kodanik ning Läänemaa elanik.
 
Läänemaa aasta isa statuudi ja vormi leiab Lääne maavalitsuse kodulehelt https://laane.maavalitsus.ee/maavanema-poolt-antavad-autasud. Taotlus tuleb esitada 7. oktoobriks 2016 e-postiga info@laane.maavalitsus.ee või saata Lääne maavalitsuse postiaadressil Lahe 8, Haapsalu.
 
Lääne maavalitsuse komisjon vaatab laekunud ettepanekute üle ning teeb nende põhjal maavanemale ettepaneku tiitli andmiseks. Maavanem Neeme Suur tunnustab Läänemaa aasta isa novembris isadepäeva paiku.
Läänemaa aasta isa tiitlit on maavalitsus andnud välja 2013. aastast. 2013 sai aasta isaks Kalle Orumaa Varikult, 2014 Toomas Räli Taeblast ja 2015 Tiit Seiton Martnast.
 


Tagasi

 
 

 
esilehele | prindi lehekülg | tagasi | üles