Arhiiv

Uudised
 

Kullamaa valla autasud EV aastapäeval (9 veebruar 2016)

Kullamaa vald avaldab Eesti Vabariigi aastapäeval tunnustust 

 

Margus Jehe –Kullamaa medal

Margus Jehe on kauaaegne EELK Kullamaa Püha Johannese koguduse juhatuse esimees, ettevõtja ja omavalitsustegelane, kohaliku maaelu väärtustaja.


Mari-Kaarina Hiltunen – Kullamaa medal

Mari-Kaarina Hiltunen on Soome Raahe koguduses sõpruskoguduste töörühma juht,  kes hoiab üleval sõprussuhteid ja koostööd Raahe, Kullamaa, Lääne-Nigula ja Märjamaa koguduste vahel.


Aare Lauren- Kullamaa vapimärk

Aare Lauren on Kullamaa Vallavalitsuse pearaamatupidaja alates 2010, Kullamaa Vallavalitsuse liige alates 2013, volikogu arengu ja majanduskomisjoni liige alates 2013, MTÜ Lääne Vibulaskjad juhatuse liige ja eestvedaja, aktiivne ja tunnustatud vibusportlane, MTÜ Kodukant Läänemaa juhatuse liige.


Riina Gilden- Kullamaa vapimärk

Riina Gilden on Kullamaa Keskkooli õpetaja ja huvijuht, kelle eestvedamisel on korraldatud mitmeid ülevallalisi üritusi, nagu Kullamaa kihelkonna tantsupidu ning „Laulud ja tantsud tähtedega“, mis pälvis ka aasta kultuurisündmuse tiitli maakonnas. Tema juhendamisel tegutsevad Kullamaa koolis rahvatantsu- ja võimlemisrühmad, mis on osalenud maakonna, kui üleriigilistel tantsupidudel ja võimlemispidudel.

Autasud antakse üle 24. veebruaril kell 12.00 Kullamaa Vabadussamba juures peetaval pidulikul tseremoonial.

http://www.kullamaa.ee/index.php?go=index


 Tagasi

 
 

 
esilehele | prindi lehekülg | tagasi | üles