Arhiiv

Uudised
 

Muudatused maakonnaliinil nr 36 Haapsalu–Linnamäe/Palivere (30 juuni 2015)

 
Alates 1. juulist 2015 ei teeninda maakonnaliini nr 36 Haapsalu–Linnamäe/Palivere buss kell 14.13 Kaluri peatust. See tähendab, et buss ei sõida Paliverest Haapsallu tulles Herjava tee (nn Silma ringi) kaudu. Kaluri peatuse asemel on sõiduplaanis Ääsmäe–Rohuküla maantee äärde jääv Herjava peatus väljumisega kell 14.12.
 
Muudatuse tegemise eesmärgiks on lõpetada bussiliinide üheaegne liiklus samal marsruudil - nimelt väljub linnaliini nr 2 Holmi–Uuemõisa buss Kaluri peatusest 2 min varem.
 
Maakonnaliini nr 36 buss teenindab jätkuvalt Kaluri peatust Haapsalust kell 10.05 ja kell 12.35 väljudes ning Linnamäelt kell 11.15 väljudes. Reisijate soovil on eelpool kirjeldatud väljumistele lisatud sõiduplaani ka Silma peatus.
 
Seoses vajadusega viia maakonnaliini nr 36 Haapsalu–Linnamäe/Palivere sõiduplaanis kasutuses olevad peatuste nimed vastavusse peatuste liiklusmärkidel olevate nimedega, on muudetud järgmiste peatuste nimesid: Turvalepa tee (endine Turvalepa), Laikmaa tee (endine Laikmaa) ja Lähtru tee (endine Valge Ilves).
 
Kõikide Läänemaa avalike bussiliinide väljumisaegu saab vaadata ühistranspordi infoportaalist www.peatus.ee.
 
Lisainfo: M.K.Reis-X OÜ tel 555 64006
 
 
 
  Tagasi

 
 

 
esilehele | prindi lehekülg | tagasi | üles