Arhiiv

Uudised
 

Eesti Kasuperede Liidu pöördumine (25 mai 2015)

Pöördumine kõigi hea tahtega inimeste poole.                                                                              
 
 Jälle on suvi ukse ees ja tulemas kasuperede suur suveüritus Kasuperede Suvekool, tänavune siis juba kolmeteistkümnes. Toimumise aeg 23.-27.juuli 2015.a. Selleks on juba renditud Kalda Puhketalu Hiiumaal - sama koht, mis varasematel aastatel.  Raha ürituse läbiviimiseks on eraldanud Hasartmängumaksu Nõukogu ja Hiiumaa Lastefond.
 
Kuna ürituse riigipoolne rahastamine (HMN, Sotsiaalministeerium) katab vajaduse vaid 25% ulatuses, vajame hädasti heatahtlikke sponsoreid, kellele on südamelähedane kasuperede ja nendes kasvavate laste toimetulek ja ettevalmistus tulevaseks iseseisvaks eluks.
 
Sponsoreid vajame, et muuta need 5 päeva 150-le inimesele Hiiumaal, Kalda Puhketalus, sisukateks, õpetlikeks ja meeldejäävateks nii kasuvanematele kui lastele.
 
 
Kui vanemliku hoolitsuseta jäänud lapsed puudutavad SINU südant ja kriibivad pisut SINU hinge, on sul võimalik teha väike heategu ja annetada meie ürituse kordaminekuks. Ka väike toetus meie üritusele on heategu. Eesti Kasuperede Liit on Maksu- ja Tolliameti tulumaksusoodustusega organisatsioonide nimekirjas.
 
Kasuperede Suvekooli arveldusarve on: Eesti Kasuperede Liit EE472200221043175166 Swedbank  
 
 
Ilusat suve soovides, Kasuperede Liidu juhatuse nimel
 
Malle Kobin
Eesti Kasuperede Liit
Projektijuht
AASTA EMA 2013
Eestimaa uhkus 2008Tagasi

 
 

 
esilehele | prindi lehekülg | tagasi | üles