Arhiiv

Uudised
 

Fotokonkurss ootab pilte (20 mai 2015)

Läänemaa mereteemaline fotokonkurss ootab pilte

 

Seoses järgmisel aastal toimuva merekultuuri teema-aastaga korraldavad Haapsalu Linnavalitsus, Lääne Maavalitsus ja MTÜ Läänemaa Turism

mereteemalise fotokonkursi, mis kestab 15. maist 2015 - 15. jaanuarini 2016.
Võistelda on võimalik kolmes kategoorias: „Kuurortlinn Haapsalu“, „Merekultuur Läänemaal“ ja kunstiliselt terviklik fotoseeria „Lugu merest“.

Konkursile on oodatud osalema kõik asjaarmastajad ja huvilised, vanusepiirangut pole. Võistlevaid fotosid hindab professionaalsetest fotograafidest koosnev žürii, kes valib võitjad välja veebruariks 2016.
Parimatest töödest komplekteeritakse ka näitus.
Lisaks antakse välja auhinnad kolme kategooria parimatele ning ka eripreemiad. Auhinnafond on rikkalik ning sisaldab kohalike ettevõtjate kinkekaarte, erinevaid pakette ja meeneid. Auhinnad panevad välja Haapsalu linnavalitsus, Lääne maavalitsus, Europe Direct teabekeskus – Läänemaa, Altmõisa külalistemaja, Uuskalda Spordi- ja Puhkeküla, Spaahotell Laine, Fra Mare Thalasso Spa, Spithami Puhkemajad, Osmussaare Reisid ja Läänemaa Rannakalanduse SeltsKonkurssi tingimused ja lisainfo saadaval:
http://www.visithaapsalu.com/uudised-ja-pakkumised/uudised/2015/fotokonkurss või Jane Möll, MTÜ Läänemaa Turism juhataja Karja 15, Haapsalu, tel +372 5818 8221, jane@visithaapsalu.com

Teravat silma!Tagasi

 
 

 
esilehele | prindi lehekülg | tagasi | üles