Arhiiv

Uudised
 

E-valijakaardi tellimine (8 jaanuar 2015)

Kutsume Teid üles riigiportaalist eesti.ee elektroonilist valijakaarti tellima. Kui olete

e-valijakaardi juba varasemalt tellinud, siis Te ei pea seda uuesti tegema.

 

Elektroonilise valijakaardiga saadetakse Teile teave kus, kuidas ja millal on võimalik hääletada Teie @eesti.ee aadressile. Elektroonilise valijakaardi tellijatele paberil valijakaarti enam ei saadeta ning paberkaardist loobumine elektroonilise teate kasuks võimaldab säästa nii raha kui ka loodust.

 

E-valijakaardi tellimiseks minge riigiportaali kodulehele: https://www.eesti.ee/portaal/valimised.valijakaart. Link suunab Teid kõigepealt sisselogimislehele, pärast sisselogimist saate valijakaardi tellida.

 

E-valijakaart annab Teile vaid vajaliku info, et hääletama minna. Seda ei pea välja printima ega valimisjaoskonnas hääletamiseks kaasa võtma ning see ei ole elektroonilise hääletamise eelduseks.


E-valijakaardi tellimus kehtib ka kõigil järgnevatel valimistel, kuid tellinul on hiljem
võimalus elektroonilise valijakaardi saamisest loobuda.


E-valijakaardi tellimiseks peab tellija ametlik @eesti.ee e-posti aadress olema suunatud
igapäevaselt kasutatava e-posti aadressi peale. E-posti aadressi saate suunata või aadresse lisada riigiportaali kodulehel: https://www.eesti.ee/portaal/!postisysteem.suunamised
(vajalik sisselogimine). Igapäevase e-posti aadressi muutumisel värskendage ka @eesti.ee aadressi suunamist aadressil https://www.eesti.ee/est/minuasjad


Et saada valijakaart oma e-posti aadressile juba 1. märtsil 2015 toimuvateks Riigikogu valimisteks, tuleb see tellida hiljemalt 29. jaanuaril.


Siseministeerium, ERTA


 

 Tagasi

 
 

 
esilehele | prindi lehekülg | tagasi | üles