Arhiiv

Uudised
 

Kullamaa ratta-krossi kokkuvõte (3 oktoober 2014)

Kullamaa Keskkooli parimad - Carmen Liivapalu ja Kaspar Kirsipuu

KULLAMAA XI RATTAKROSS

Kullamaal, 28.09.2014

Osalejaid 280,distantse mudilastele ja väikestele lastele 400m, 1 km ja 2 km. 1 km rajal meie valla parimad olid Kevin Matteus ja Kristofer Gilden ning 2 km rajal Jaagup Kask, Robin ja Raul Reesar.

 

50 km rajale läks ühtekokku 149 sõitjat, meie vallast ainult kolm kanget: Marten Jõevee, Hans Habermann ja Kristjan Seiman.

27 km oli startijaid 78 ja meie kooli ja valla sõitjaid oli 20. Siin olid meie valla parimad Kersti Lipu ja Bruno Laande  ja kooli parimad Carmen Liivapalu ja Kaspar Kirsipuu.

 Avatud oli ka matkarada, mis oli 7 km ja lootsime, et sinna tuleb palju kohalikke rattureid, kuid pidime pettuma, ühtekokku ainult 10. Loodame, et aasta pärast on julgemaid rohkem.

Samaaegselt toimus ka Läänemaa meistrivõistlused jalgrattakrossis, meilegi tuli medaleid. Noorte grupis Carmen Liivapalu III koht,  Kaspar Kirsipuu II koht ja Robin Reesar III koht. Marten Jõevee oli meeste arvestuses teine .

Üritust olid korraldamas ja turvamas ning toitlustamas ühtekokku 19 täiskasvanut ja 16 õpilast meie vallast, lisaks püsiv meeskond sekretariaadis.

Nii suurt üritust ongi raske korraldada sellise abiväeta. Suured tänud kõigile abi eest!

Rajameister ja peakorraldaja Avo Kirsipuu oli teinud mitme kuu jooksul ära suure töö, rada oli raske, kuid huvitav. Ürituse peasponsor oli E-Piim. Lastele jätkus jäätist, teised sõitjad said joogipudelid, meeneid jätkus kohtunikelegi.

Kullamaa vald pani välja parimatele oma vallast karikad ja loteriisse kinkekaardid.

Enne krossi algust tegi Andrus Tammistu väikese rattakoolituse noortele: kuidas ületada takistusi, mäkketõusu- ja laskumist. Millised on reeglid rajal sõites ja vaatas üle ka nende rattad, et oleks kõik nõuetekohane.

Kullamaa rattakrossi üldtulemused Marimetsa Kapp kodulehel,

http://www.paralepa.ee/marietapid/vii-kullamaa/tulemused

Pildid rattakrossist kodulehe galeriis

LIIKUMISAASTA.

Euroopas on käesolev aasta liikumisaasta, mis toimub deviisi all „Mina liigun,liigu sina ka!“

28.sept. rattakrossiga avasime Kullamaal liikumisnädala Move Week .29.sept. oli Mihklipäeva matk raba servas Kullamaa järve taga, raja pikkus oli kuni 5 km. Ilm oli hea. Matkal käis 122 õpilast ja 36 täiskasvanut. Igale osalejale sponsorilt joogipudel ja metsas ootas neid korraldaja Kaili Laanjõe väikese viktoriini ja õunakorviga.

Liikumisaasta lõpp on märtsikuus ja meil on plaan igas kuus vähemalt üks üritus korraldada:

·        Novembrikuus mängude päeva Kullamaa koolis, ootame sinna nii noori kui vanu, ootame peresid, samaaegselt teeme ka lauamängude päeva.

·        Detsembris Liivil koolitus “Toitumine ja liikumine „ ja peale selle väike matkamäng õues.

·        Jaanuaris Koluveres kepikõnni koolitus ja seejärel väike retk.

·        Veebruaris Kullamaal vastlapäeva tähistamine.

·        Märtsis aga lõpuüritus, mis pühendatud tantsulisele liikumisele. Kes on osalenud kuuel etapil, saab lõpuüritusel auhinna.

Liikumisaasta passe jagame novembri üritusel ja siis kanname sisse ka oktoobri osalemise.

Mai Jõevee
Tagasi

 
 

 
esilehele | prindi lehekülg | tagasi | üles