Arhiiv

Uudised
 

Läänemaa töömess 27.03 (10 märts 2014)


27. märtsil toimub Haapsalu Kutsehariduskeskuses (Uuemõisa, Ehitajate tee 3) Läänemaa töömess. Töömess on avatud kõigile huvilistele, kes soovivad infot töövõimalustest nii Eestis kui ka mujal Euroopas.

Pakume Läänemaa tööandjatele võimalust ennast tutvustada ning leida enda meeskonda uusi töötajaid. Töömessil osaleb 26 tööandjat Läänemaalt, kes viivad esmased tööintervjuud läbi juba messil. Külastajatel on soovitav võtta kaasa oma CV (elulookirjeldus) Töömessil osalevad ka töötukassa head partnerid – Haapsalu Kutsehariduskeskus, Maksu- ja Tolliamet, Tööinspektsioon, Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledž, Läänemaa Arenduskeskus, Politsei- ja Piirivalveameti Lääne prefektuur – kellelt külastajad saavad terve messiaja vältel kasulikku infot ja vastuseid tekkinud küsimustele.

Uksed on avatud 13.00-17.00. Kell 13.30-15.00 on kutsehariduskeskuse II korruse õpperuumis seminar „Kuidas alustada või muuta oma tööelu?“ Seminaril osalejate arv on piiratud ja seetõttu tuleb enda osalemisest teada anda e-posti aadressil laane@tootukassa.ee või telefonil 472 7075 hiljemalt 25. märtsiks 2014.

Allikas: http://www.toomess.ee/laanemaa-toomess-27032014

 

Teate edastas Lääne MaavalitsusTagasi

 
 

 
esilehele | prindi lehekülg | tagasi | üles