Arhiiv

Uudised
 

Loeng ''Kuidas olla edukas tarbija?'' (16 jaanuar 2014)

Elukooli avaloeng tarbimisest Hanna Turetski-Toomikult

 

29. jaanuaril kell 17.30 toimub Tarbijakaitseameti esindaja Hanna Turetski-Toomiku loeng teemal „Kuidas olla edukas tarbija?!“  Haapsalu Rahvaülikoolis (Lihula mnt 12, Haapsalu).

 

Tarbimisest ei saa ei üle ega ümber. Kuidas aga olla tarbijana edukas? Mida see tähendab ja mida see Sulle annab? Sellest ja teistel tarbijate õiguste ja kohustuste teemal räägib Hanna Turetski-Toomik. Toimub vestlusring, kus jagatakse oma kogemusi, näiteid ja vastatakse küsimustele.

 

Registreeru siin http://baas.hru.ee/registratuur/grupp/310

 

Europe Direct teabekeskus – Läänemaa ja Haapsalu Rahvaülikool alustavad Elukooli loengute sarja. Elukool on loengute sari inimesi igapäevaselt puudutavatel teemadel.  Loengud toimuvad 2014. aastal kord kuus reeglina kuu viimasel kolmapäeval ning on osalejatele tasuta (vajalik registreerimine).

 

Kasuta võimalust teada saada kuidas oma elu mõjutada ja parandada. Ole aktiivne!

 

Järgmine loeng:

26. veebruar  kell 17.30 – 20.00 „Notari roll õigussuhete turvalisuse tagamisel“.  Lektorid on Haapsalu notarid Marika Kiiver ja Eha Naudi. Notarid räägivad erinevatest tehingutest, mõistetest, tehingutega kaasnevatest maksudest, õigustest jne. Toimub vestlusring, kus jagatakse oma kogemusi, näiteid ja vastatakse küsimustele.

Registreeru siin http://baas.hru.ee/registratuur/grupp/311

 

Lisainfo:

Kristi Erkmann
Europe Direct teabekeskus – Läänemaa
Tel 472 5648, 528 8593
Kristi.erkmann@laane.maavalitsus.ee
Tagasi

 
 

 
esilehele | prindi lehekülg | tagasi | üles