Arhiiv

Uudised
 

Üleskutse Kullamaa pargi rajamiseks (14 märts 2013)

Kullamaa Muinsuskaitse endine esimees Ants-Aarne Leppikson pöördus meie poole kirjaga, tundes „oma põlvkonna“ süüd hävitatud kohalike vaatamisväärsuste pärast nagu Jõgeva kõrts ja eriti Kullamaa vesiveski, mis oli tema andmetel viimane vesiveski Kasari vesikonnas. „Eks igaüks teab, kuidas ta end Kullamaa kroonikasse paneb, mina ei ole mingi kohtumõistja“,  kirjutab ta oma pöördumises.

 

Tulevastele põlvedele mõeldes teeb ta ettepaneku rajada kiriku ette meie kuulsustele mälestuspark juba olemasolevatele mälestuskividele lisaks.

„Kuidas seda rajada  ei oska ma öelda. Kas rajada sinna kuuskedest ja kaskedest park nagu soovitas Johannes Marleen või teha nn. „Tootsi“ park?“

Aga puud peaksid kindlasti saama sildid inimese nimega, kes selle on istutanud või kelle nimel see on istutatud. „Tore on kunagi meenutada: selle puu istutasin mina, minu isa või vanaisa või kelle nimeline see puu on“.

 

„Olen ratastoolis ja ootan, millal minna Kullamaale puude alla puhkama. Muidu oleksin teie hulgas labidas seljas.“ kirjutab Ants-Aarne Leppikson lõpetuseks.

 

Nii vallavalitsus kui ka Ants-Aarne Leppikson ootavad teie arvamusi, mõtteavaldusi ja/või pakkumisi seoses selle ettepanekuga. 

 

Ettepanekuid ootame kirjalikult e-posti aadressile info@kullamaa.ee või Kullamaa Vallavalitsuse aadressile Kullamaa 90701 Läänemaa.

 

Kullamaa Vallavalitsus

 Tagasi

 
 

 
esilehele | prindi lehekülg | tagasi | üles